ניתוחי חזה

הקטנת שדיים

שדיים גדולים ונפולים עלולים להוביל למגוון תופעות לא נעימות כגון כאבי גב, צוואר וכתפיים, חריצי חזייה בכתפיים, פריחה בקפל התת שדי, קושי במציאת בגדים, קושי ביחסים אינטימיים ועוד. במהלך ניתוח הקטנת שדיים, ד״ר קליין מסיר רקמת שד עודפת תוך הרמת השד והפטמה חזרה למקומה הטבעי, ובמידת הצורך מבצע גם הקטנת העטרות. הניתוח משפר את דימוי הגוף ומקל על הבעיות הרפואיות באופן מיידי, על כן שביעות הרצון ממנו גבוהה מאוד.

ד״ר קליין מתמחה בשיטות החדישות והמתקדמות ביותר בניתוחי שדיים, אותן למד במהלך השנים. בנוסף, ד״ר קליין עבר הכשרה ייחודית בארה"ב בתחום ניתוחי שדיים. ד״ר קליין מתאים לכל מטופלת תוכנית אישית בהתאם לבדיקה ולממדי גופה.

ניתוחי חזה

הרמת שדיים

צניחה של השדיים הינה תופעה שכיחה יחסית הנובעת מהריון, הנקה, שינויים במשקל והתקדמות הגיל. עם השנים השדיים מתרוקנים, מאבדים את היכולות האלסטיות שלהם ובסופו של דבר צונחים. ניתוח הרמת שדיים מארגן מחדש את רקמת השד בצורה אסתטית ויפה, תוך החזרת הפטמה למקומה טרם הצניחה והקניית מראה צעיר ורענן יותר לשדיים.

ד״ר קליין מתמחה בשיטות החדישות והמתקדמות ביותר בניתוחי שדיים אותן למד במהלך השנים. בנוסף, ד״ר קליין עבר הכשרה ייחודית בארה"ב בתחום ניתוחי שדיים. ד״ר קליין מתאים לכל מטופלת תוכנית אישית בהתאם לבדיקה ולממדי גופה.

הגדלת שדיים

שדיים קטנים או לא מפותחים עלולים להשפיע על הביטחון העצמי, דימוי הגוף ותפיסת הנשיות. במסגרת ניתוח הגדלת שדיים, מוכנס לשד שתל סיליקון דרך חתך קטן בקפל התת שדי, אשר מקנה לשד נפח גדול יותר בעל פרופורציה לגוף.

ד״ר קליין משתמש בשתלים המתקדמים והבטוחים ביותר הקיימים כיום. ד״ר קליין מתמחה בשיטות החדישות והמתקדמות ביותר בניתוחי שדיים אותן למד במהלך השנים. בנוסף, ד״ר קליין עבר הכשרה ייחודית בארה"ב בתחום ניתוחי שדיים. ד״ר קליין מתאים לכל מטופלת תוכנית אישית בהתאם לבדיקה ולממדי גופה.

הגדלת שדיים עם שומן עצמי

שדיים קטנים או לא מעוצבים עלולים לפגוע בביטחון העצמי, בדימוי הגוף ובתפיסת הנשיות. נשים רבות אינן מעוניינות בשתלים ומחפשות מראה שדיים טבעי. הגדלת שדיים עם שומן עצמי מאפשרת לשפר אסימטריה בצורה או בנפח השד. בנוסף, הניתוח מאפשר לטפל בבעיות מלאות או מצבורי שומן באזורים שונים בגוף. על ידי שאיבת השומן, ניתן לנצל אותו לטובת מתן נפח ועיצוב השד. ההליך מבוצע עם מינימום צלקות, דבר המהווה יתרון נוסף בהשוואה להגדלה עם שתלי סיליקון.

במהלך הכשרתו והתמחות העל שעבר בתחום ניתוחי השדיים בארה"ב, ד״ר קליין רכש ניסיון רב בהזרקת שומן עצמי לשדיים, תוך שימוש בשיטות החדישות והמתקדמות ביותר.

שחזור שד

סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ בנשים, כאשר אחת מכל 8 נשים צפויה לחלות בו במהלך חייה. מספר המחלימות מסרטן שד עולה בהתמדה בזכות הגילוי המוקדם שלו והגברת המודעות. הטיפול בסרטן השד הינו רב תחומי וכולל לרוב כריתה של הגידול או השד. במידת הצורך מתבצעת השלמת טיפול עם קרינה, כימותרפיה או טיפול הורמונלי. שחזור השד הינו חלק אינטגרלי וחשוב של הטיפול בסרטן שד המסייע בשמירת תפיסת הנשיות ודימוי הגוף של המטופלת.

השיטות לשחזור שד הינן מגוונות ורבות ותלויות בהיקף הכריתה ובטיפולים המשלימים שצפויה לעבור. במהלך ההכשרה שד״ר קליין עבר בארה"ב, ביצע ניתוחים רבים לשחזור השד, תוך התמקצעות בשיטות החדישות והמתקדמות ביותר הידועות כיום.

הקטנת חזה בגבר

גניקומסטיה הינה תופעה בה ניתן למצוא עודף רקמת שד או שומן אצל גברים באזור החזה. מדובר בתופעה שכיחה היכולה להיגרם מסיבות שונות כגון השמנת יתר, תרופות, סמים או מחלות מסוימות. לעיתים נדירות, הגניקומסטיה יכולה להופיע עקב הימצאותם של גידולים, כאשר ברוב המקרים לא נמצאת סיבה רפואית להופעתה בבירור הטרום ניתוחי.

סוג הטיפול נקבע בהתאם לחומרת הגניקומסטיה ואופי רקמת השד. הטיפול יכול להתבצע באמצעות שאיבת שומן ורקמת השד, או באמצעות הסרת רקמת השד ועודפי העור בגישה פתוחה. בתום הייעוץ והבדיקה ימליץ ד״ר קליין על השיטה המתאימה ביותר למצבו של המטופל.