טיפולים אסתטיים

בוטוקס

בוטוקס הוא רעלן מהטבע בעל אינדיקציות רפואיות רבות וביניהן טיפולים אסתטיים. בוטוקס הינו חלבון המיוצר על ידי סוג מסוים של חיידק, אשר חוסם את הגירוי העצבי של השריר באזור ההזרקה. הדבר מוביל לכך שאותם שרירים חסרי גירוי אינם מתכווצים ומתקבל מראה מהודק ואסתטי אותו אנו מחפשים.

כיום, נהוג להשתמש בבוטוקס עבור מגוון רחב של טיפולים, הבולט שביניהם הינו טיפול בקמטים דינמיים בפנים. טיפולי הבוטוקס נעשים בצורה פשוטה ביותר, דרך הזרקה אל המקום אותו אנחנו רוצים לשפר. הטיפול קצר ואינו דורש תקופת החלמה מיוחדת.

הזרקת חומרי מילוי

ככל שאנחנו מתבגרים, עור הפנים שלנו מאבד מהאלסטיות ומהברק שלו. עור האדם מושפע מגורמים נוספים כמו תזונה, חשיפה לשמש, עישון וסטרס. כל אלו יכולים לגרום להופעה של קמטים לא רצויים, תווי פנים חמורות סבר ושקעים בפנים, בעיות שניתן לפתור באמצעות הזרקת חומרי מילוי.

באמצעות הזרקה של חומרי מילוי, ניתן להחזיר לפנים את המראה הטבעי והמתוח שאבד. במרבית המקרים נעשה שימוש בחומצה היאלורונית, אך ישנם מקרים בהם יעשה שימוש בחומרים אחרים. הליך הזרקת חומרי מילוי הוא הליך פשוט וקצר שמוביל לתוצאות מעולות ומיידיות.

הזרקת שומן

הזדקנות העור היא תהליך עוצמתי ביותר. פעמים רבות, העור מזדקן במהירות בעקבות הקטנה של שכבת השומן התת עורית. הדבר יכול להוביל ליצירה של שקעים וקמטים באזורים שונים בפנים, מה שיכול להוביל למראה פנים מבוגר ולירידה בביטחון העצמי. על מנת לטפל במצב, ניתן לבצע הזרקת שומן עצמי אל המקומות הבעייתיים. הזרקת שומן עצמי תוכל להחזיר את הנפח שאבד בפנים, לטפל בשקעים ובקמטים תוך שימוש בחומר טבעי. הזרקת שומן עצמי לרוב גורמת לעור הפנים גם להיראות בוהק, זוהר וצעיר הרבה יותר.

מילוי שפתיים

תהליך עיצוב שפתיים הוא אחד מהטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר בארץ. הטיפול מסייע לכל מי שחוותה חוסר ביטחון לגבי השפתיים שלה, רוצה לקבל שפתיים מלאות יותר ובכך לשפר את מראה הפנים ואת הביטחון העצמי. ניתן לבצע מילוי שפתיים החל מגיל 18, מילוי שישפר את מראה השפתיים, יעבה אותן ויסייע בעיצובן.

במסגרת ההליך, נבצע הזרקת חומר מילוי אל נקודות אסטרטגיות בשפתיים. על פי רוב נשתמש בחומצה היאלורונית, אם כי ניתן להשתמש גם בשומן עצמי במסגרת חדר ניתוח על מנת לעבות את השפתיים. מדובר בהליך פשוט יחסית שיוציא אתכן עם שפתיים שופעות ועם הרגשה טובה.

הסרת נגעי עור

נגעי עור שונים יכולים להופיע על הפנים ממגוון רחב של סיבות, חלקן חיצוניות כדוגמת עישון או חשיפה לקרינת השמש וחלקן גנטיות. אנשים רבים מעוניינים להסיר את נגעי העור על מנת לקבל מראה עור פנים יפה יותר, ועל מנת להגביר את תחושת הביטחון העצמי. הסרת נגעי עור הינה תהליך פופולארי מאוד כיום בעיקר בזכות התוצאות המהירות שהיא מספקת.

קיימות מספר שיטות להסרת נגעי עור תוך שימוש בטכנולוגיות שונות לצריבה של הנגע או באמצעות הסרה כירורגית ושליחתו לביופסיה.